ЗАПРОШУЄМО
ДО ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КИЄВА

БОЖА СЛАВА

ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА

Нік Вуйчич знову стане спікером на Всеукраїнському Дні подяки

 

Всесвітньо відомий євангеліст та мотиваційний спікер Нік Вуйчич вдруге виступить на Всеукраїнському Дні подяки. Цьогоріч святкування відбуватиметься в центрі Києва 14-15 вересня.

  У відеозапрошенні Нік Вуйчич зазначив: «Я щасливий знову повернутися до Києва, на Хрещатик, 15 вересня. Будь ласка, запрошуйте із собою всіх, хто потребує натхненного послання про те, що Бог їх любить і що в Нього є план для кожного».

   Цього року святкування Дня подяки, як обіцяють організатори, відбудеться в новому форматі. Ще більше містян та гостей Києва зможуть долучитися до урочистого богослужіння, а також  художніх, сімейних, спортивних та інших заходів. Про це інформує сайт «Global Christian Support».

Ухвалення Закону, яким пропонують легалізувати канабіс, сприятиме поширенню наркоманії

 

Об’єднання релігійних і громадських організацій “Всеукраїнський Собор” виступило проти легалізації, культивування та обігу наркотичних засобів, що передбачено в законопроекті № 10313, який намагається провести нинішний склад Парламенту.

Про це йдеться в зверненні  “Всеукраїнського Собору”, підписаному його Координатором Олександром Турчиновим та Головою Духовної ради Валерієм Антонюком до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та народних депутатів України.

На думку авторів звернення, посилання на право людини на життя у назві та в пояснювальній записці до законопроекту, спрямованого на легалізацію, культивування та обіг наркотичних засобів, “видається блюзнірством, адже право людини на життя включає в себе і свободу від наркотичної залежності, при тому, що вказаний законопроект у своїй практичній реалізації саме сприятиме поширенню такої залежності серед українських громадян”.